Plastik Üretiminde EcoPure®

Üretilen Plastiklerinizi EcoPure® ile Biyobozunur* Hale Getirerek Tüketici Talebini ve Çevre Korumasını Artırın.

EcoPure®’u Üretim Sürecinde 

Uygulama Kolaylığı

 EcoPure®, iş ortaklarımıza plastik ürün imalatlarını biyolojik olarak parçalanabilen* plastik üretim ve ambalajlamaya dönüştürmenin kolay uygulanabilen bir yolunu sunuyor. Bu ürünleri pazara sunmak müşteri açısından uygun maliyetlidir ve geleneksel plastik reçinelerin dayanıklı tüketim malları üretmek için sunduğu tüm avantajları korur.

EcoPure® katkı maddemiz, plastiklerin çöp sahasına atıldıktan sonra biyolojik olarak bozunmasını* artırmak için plastik üretim süreci sırasında eklenir. EcoPure® katkı maddeleri, mevcut çöp sahası mikropları tarafından daha kolay tüketilebilmeleri ve biyolojik bozunma* oranlarını hızlandırabilmeleri için plastik ürünlere dahil edilir.

EcoPure® ile Biyolojik olarak parçalanabilir* hale gelmek için Başlıca Nedenler:

EcoPure® ile biyolojik olarak parçalanabilir* hale gelmenin nedenleri burada listelenemeyecek kadar çoktur, ancak işte şirketinizin EcoPure® ile çevre yönetimine öncülük etmesi için 10 neden.

  1. Plastik atık yaygın ve küresel bir sorundur. Geri dönüşüm oranları artsa bile tüm plastikler geri dönüştürülemiyor ve birçoğu çöplüklere atılıyor. Biyolojik olarak parçalanabilen* plastikler, plastik atık sorununu çözmeye yardımcı olur ve temiz bir enerji kaynağıdır.
  2. EcoPure® organiktir. Mühendisler tarafından kapsamlı bir şekilde araştırılan ve oluşturulan EcoPure®, dayanıklı polimerlerin organik madde gibi biyolojik olarak parçalanmasını* sağlamak için karbon bazlı bileşenler kullanır.
  3. EcoPure®, bir gıda kaynağı kullanmadan biyolojik olarak parçalanabilen* plastikler oluşturur. EcoPure®’u çevre açısından güvenli ürünler oluşturmak için kullanmak, mısır ve su gibi sınırlı kaynaklar üzerinde gereksiz baskıya neden olmaz.
  4. EcoPure® plastiğin bütünlüğünü, kalitesini, gücünü, dayanıklılığını veya diğer istenen özelliklerini etkilemez. İşlenmemiş plastikler, EcoPure® ile işlenenlerle aynı raf ömrüne sahiptir.
  5. EcoPure® çok yönlüdür. Katkı maddesi EVA, HDPE, PET, LDPE, LLDPE, GPPS, PP, HIPS, Naylon, PVC ve Polikarbonat
  1. EcoPure® özel mühendislik sunar. Bilim adamlarımız, plastik ürününüzün kimyasal gereksinimleri için gereken kesin oranları değerlendirme konusunda yeteneklidir.
  2. EcoPure® titizlikle test edilmiştir. Katkı maddelerimiz, üretilen karbonlu ve metan gazını ölçmek için ASTM D5511 test yöntemine başarıyla dayanmıştır; bu da biyolojik bozunma* sürecini doğrulamaktadır. Ayrıca bilimsel laboratuvarlarda yapılan yüzlerce üçüncü taraf testinde de inceleme altına alınmıştır.
  3. EcoPure® aslında biyolojik bozunma* sürecini hızlandırır.
  4. EcoPure® ürünleri zamanından önce ayrışmaz. Katkı maddemiz rafta değil, taşıma sırasında veya plastik ürünün kullanım ömrü boyunca çöp mikroorganizmaları ve enzimlerin varlığında aktif hale gelir.
  5. EcoPure® dünyanın daha iyi bir yer olmasına yardımcı olur. İşletmeniz çevreye duyarlı tüketicilere hitap edecek çevre dostu ürünler yaratabilir. EcoPure® logosunun plastik bir ürüne eklenmesi, ürünün çevre yönetimiyle ilgilenen tüketicilere pazarlanabilirliğini artırır.

Plastiklerinizin Bütünlüğünü Korumak

EcoPure®’u üretim sürecinizde kullandığınızda plastikleriniz daha az dayanıklı, güçlü veya güvenilir olmayacaktır. Aslında işlenmemiş plastikler, EcoPure® ile işlenmiş biyolojik olarak parçalanabilen* ürünlerle tamamen aynı raf ömrüne sahiptir. Tek fark, işletmenizin dünyayı daha iyi bir yer haline getirerek plastik kirliliğe yönelik çevresel bir çözüme katkıda bulunmasıdır.

Katkı maddesiyle işlenmiş plastik ürünlerinizi ve ambalajınızı EcoPure® logosuyla ortak markalamak işletmeniz için faydalı olabilir çünkü şunları sunuyoruz:

Tanıma . EcoPure® dünya çapında en çok tanınan biyolojik bozunmayı* artıran plastik katkı maddelerinden biridir. Logomuz şu anda plastik şişelerin, poşetlerin üzerinde ortak marka olarak yer alıyor. Bu ismin tanınması, ürününüze daha fazla çevre bilincine sahip müşteri çekebilecektir.

Güvenilirlik . EcoPure®, ASTM-D5511 biyolojik bozunma* test yöntemi de dahil olmak üzere tanınmış ASTM test yöntemleri kullanılarak bağımsız tesisler tarafından test edilmiştir. Organik katkı maddesinin dayanıklı plastiklerde biyolojik bozunma* oranını arttırdığı bu testle kanıtlanmıştır.

Deneyim . Bio-Tec Environmental, LLC, 2003 yılından bu yana EcoPure® katkı maddesini araştırıyor ve geliştiriyor. Hükümetin artan çevre yönetimine yönelik eğilimlerini anlıyoruz ve işletmenizin proaktif olmasına, üretim sürecinizi hem olumlu hem de olumsuz yönde etkileyebilecek potansiyel mevzuatın önünde kalarak işletmenizin proaktif olmasına yardımcı olabiliriz. olumsuz.

Ürününüzü EcoPure® ile ortak markalamak basittir ve pazarlama ekibimiz süreç boyunca sizinle birlikte çalışacaktır!